Фото: pixabay.com
Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".
"Ми вже виконали сьогоднішнє доручення прем'єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 грн", – йдеться в повідомленні.
Відзначається, що населення, яке купує газ напряму в "Нафтогазу", з початку квітня купує газ на 17 копійок дешевше.
Зокрема, НАК ще 19 березня опублікував цінові пропозиції на газ з 1 квітня 2019 року для споживачів.
"В березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи", – зазначили тоді у НАК.
"Враховуючи це, "Нафтогаз України" знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів "Нафтогазу" складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м", – йдеться у поясненні.
Водночас, промислові споживачі "Нафтогазу" купуватимуть газ, на умовах попередньої оплати, за ціною 5990 грн/тис. куб. м.
У компанії стверджують, що їм вдалося знизити ціну на газ за рахунок зниження власної маржі.
"Вплинути на маржу інших компаній-постачальників ми не можемо, це приватні компанії", – пояснили у НАК.
Крім того у "Нафтогазі" стверджують, що зобов'язані продавати газ компаніям-постачальникам за ціною, встановленою у постанові №867, тому закликають Кабмін скасувати "існуючий режим ПСО та прибрати посередників у вигляді приватних збутових компаній з відносин між групою Нафтогаз та побутовими споживачами".
Водночас, у "Нафтогазі" заявляють, що не брали участі у розробці документу, на який посилається уряд, і їм ще невідомо, про що у ньому йдеться.
Президент України Володимир Зеленський 6 березня бере участь у спеціальному засіданні Європейської Ради у Брюсселі.… Читати більше
6 березня під посольством США в Україні рідні, друзі українських полонених зібралися, аби закликати спочатку… Читати більше
Благодійна організація Mriya Aid з Канади профінансувала видання для українських саперів 3000 посібників з ідентифікації… Читати більше
Український райдхелінг-сервіс Uklon представив новий клас авто – “Жіночий”. Замовляти даний клас зможуть жінки, користувачки… Читати більше
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що повномасштабна війна росії проти України насправді є проксі-війною… Читати більше
Варшава продовжить надавати матеріально-технічну підтримку Україні. На даний час Польща вже почала передачу 46-го пакету… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.