fbpx
Сьогодні
14:41 30 Бер 2019

Мей хоче провести четверте голосування за угоду щодо Brexit

Британський прем'єр-міністр Тереза Мей  планує провести четверте голосування щодо угоди про вихід Британії з Євросоюзу (Brexit).

Після чергового провалу голосування за угоду Мей заявила, що Британії необхідно знайти "альтернативний шлях вперед",  повідомляє BBC.

Зазначається, що у понеділок, 1 квітня, під час "показового голосування" представники британських політичних сил обговорять інші шляхи виходу з глухого куту Brexit.

Крім того, уряд досі не зміг отримати підтримку 34 депутатів від Консервативної партії, які вважають, що угода Мей щодо Brexit залишає Британію надто тісно зв'язаною з Європейським союзом.

Нагадаємо, у п'ятницю, 29 березня, британський парламент втретє відхилив угоду про вихід Британії зі складу Європейського союзу. Проти проголосували 344 депутатів, за – 286.

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: