Голова дільничної виборчої комісії у 2014 р. брала участь в організації, так званого "референдуму" в Миколаївці і теж була головою комісії. Про це пише місцеве видання Slavinfo.dn.ua.
11 жовтня 2017 р Слов'янський міськрайонний суд виніс вирок за організацію проведення, так званого "референдуму", Наталі Віленської.
Коли проводився незаконний "референдум", засуджена була головою виборчої комісії в будинку культури Слов'янської ТЕС. Обвинувачена свою провину повністю визнала. Суд призначив їй покарання 5 років ув'язнення, встановивши їй випробувальний термін в 1 рік.
25 жовтня 2018 р Слов'янський міськрайонний суд звільнив Наталію Віленський від покарання, так як закінчився випробувальний термін.
Депутат ВР Юрій Тимошенко, який є кандидатом в президенти України, у 2014 р. в складі Першого батальйону Національної гвардії воював за звільнення Слов'янська і Миколаївки. Пізніше цьому батальйону було присвоєно ім'я генерала Кульчицького, який загинув під Слов'янськом.
Раніше повідомлялося, що у Дружківці судимі за організацію незаконного "референдуму" потрапили до складу виборчих комісій.
Президент України Володимир Зеленський 6 березня бере участь у спеціальному засіданні Європейської Ради у Брюсселі.… Читати більше
6 березня під посольством США в Україні рідні, друзі українських полонених зібралися, аби закликати спочатку… Читати більше
Благодійна організація Mriya Aid з Канади профінансувала видання для українських саперів 3000 посібників з ідентифікації… Читати більше
Український райдхелінг-сервіс Uklon представив новий клас авто – “Жіночий”. Замовляти даний клас зможуть жінки, користувачки… Читати більше
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що повномасштабна війна росії проти України насправді є проксі-війною… Читати більше
Варшава продовжить надавати матеріально-технічну підтримку Україні. На даний час Польща вже почала передачу 46-го пакету… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.