Про це заявив у понеділок заступник речника Державного департаменту США Роберт Палладіно, повідомляє Укрінформ.
"Держсекретар повідомив російському міністру закордонних справ Лаврову, що Сполучені Штати і країни регіону не будуть стояти осторонь, в той час як Росія загострює напруженість у Венесуелі", – наголошується у заяві.
При цьому наголошується, що введення у Венесуелу російських військових з метою підтримки незаконного режиму Ніколаса Мадуро продовжить страждання венесуельського народу, який переважно підтримує лідера опозиції Хуана Гуайдо, визнаного багатьма країнами тимчасовим президентом.
"Держсекретар закликав Росію припинити її неконструктивну поведінку та приєднатися до інших країн, включаючи переважну більшість країн Західної півкулі, які прагнуть кращого майбутнього для венесуельського народу", – підкреслив представник Держдепартаменту США.
Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.
Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше
Активісти створили платформу, яка об’єднує громадські ініціативи та окремих активних людей – Сѝлянка. Тут можна… Читати більше
Фінляндія оголосила про виділення для України гуманітарної допомоги на 16 мільйонів євро. Ця сума є… Читати більше
КП «Київський метрополітен» продовжує поетапно виконувати роботи з демонтажу комуністичної та радянської символіки на станціях… Читати більше
Держсекретар США Марко Рубіо, який прибув у понеділок до Саудівської Аравії на переговори з українською… Читати більше
Apple iPad работают на базе «ноутбучных» процессоров Apple M с передовым быстродействием, эффективным охлаждением и… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.