fbpx
Сьогодні
10:19 24 Бер 2019

Помпео пояснив, чому не можна порівнювати визнання Голанських висот з Кримом

Фото Reuters

Держсекретар США Майк Помпео в інтерв'ю Sky News заявив, що ситуація з визнанням окупації Криму Росією відрізняється від визнання суверенітету Ізраїлю над окупованими ним Голанськими висотами в Сирії.

Даючи відповідь в інтерв'ю, чи не є визнання суверенітету Ізраїлю над цими територіями подвійними стандартами, Помпео заявив, що це зовсім не так.

"Те, що президент (США Дональд Трамп – ред.) зробив з Голанськими висотами, – це визнання реальності на місцях і ситуації з безпекою, необхідної для захисту ізраїльської держави", – повідомив держсекретар.

Помпео також не погодився з твердженням, що заява США суперечить рішенню Ради Безпеки ООН по Голанських висотах.

"Такі дії зможуть принести хороші результати для народу Лівану, Кувейту, Ізраїлю, а також всіх країн на Близькому Сході. Прийняте президентом рішення, розширить можливості для стабільності у всьому регіоні", заявив глава Держдепартаменту США.

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Різниця між Кримом і Голанськими висотами є , але вона не на користь Ізраїлю. У Сирії Ізраїль окупував військами частину території Сирії і вигнав насильно із окупованої території арабських мешканців, що проживали там століття та збудував будинки і переселив на цю окуповану територію ізраїльтян. А в Криму все було навпаки - мешканці , що проживали в Криму століття на своєму референдумі прийняли рішення вийти всією Кримською автономією із новоствореної держави Україна, мотивуючи тим, що незаконно Крим передали в Україну при виході України із федеративної держави СРСР. Адже по Конституції СРСР не суверенна республіка в складі СРСР могла вийти із СРСР тільки в територіях, в яких входила в СРСР. Передачі територій усередині суверенної держави СРСР могли існувати тільки для господарчого управління , бо ані УРСР, пані РРФСР не були суверенними та не мали міжнародних кордонів.
Єдине, що мало правовий порядок на суміжні державні кордони держав України та Росії після виходу їх із СРСР - це Договір про дружбу і співпрацю, в якому були обумовлені не тільки кордони, але і статус України , як держави не блокової і яка входить в СНД . Оскільки в Україні стався державний переворот і Договір про дружбу і співпрацю втратив своє значення , а потім цей договір пройшов денонсацію в Парламенті України - право значення на існування кордонів між Україною і РФ після виходу не суверенних республік із СРСР повертається до права конституційного виходу республік із СРСР в територіях, в яких входила республіка в СРСР . Таким чином , ані Крим, ані Західна Україна, яка перейшла до СРСР в 1939 році по договору Молотова - Ріббентропа , не можуть мати приналежність до Української держави , адже України, як суверенної держави в 1939 році не було, а Росія після виходу республік із СРСР визнана правонаступником СРСР по міжнародним договорам і боргам.
Із затії Трампа на визнання Голанських висот територією Ізраїлю витікають крупним планом інтереси Росії, щодо Криму та інтереси Польщі, Румунії, Угорщини, щодо західних областей України. Адже у Польщі навіть державний реєстр існує для правонаступників на нерухомість і землю в Прикарпатті.
Таке відчуття, що страшенний розкол України кимсь запланований і поетапно виконується не тільки зовні, але і всередині політиками, які денонсували парламентом єдиний договір, що стверджував кордони України разом із Кримом та Західною Україною.

2
УБЙ ЖДА

УГОЛОВНЫЕ ФАШИСТСКИЕ ЖИДЫ ОБСЕЛИ И УКРАИНУ И АМЕРИКУ. ЭТО ЗЛОБНЫЕ ПРЕСТУПНЫЕ ТВАРИ, НЕДОЛЮДИ! ТОЛЬКО НЕМЦЫ ДАЛИ ИМ ОТПОР, СПАСИБО ГИТЛЕРУ И НЕМЦАМ! НАДО И НАМ УНИЧТОЖИТЬ ЭТУ ЖИДОФАШИСТСКУЮ ГАДИНУ !

3

Вспомним историю и Библию. Евреи - это древний , измученный историей и природой народ . Народ, которому пришлось тысячелетиями приспосабливаться и к окружающей среде , и к более сильным и агрессивным народам в окружении. Как и любой народ со своей ментальностью, языком, верованиями, обособленной внешностью и со своими врожденными инстинктами - их можно любить или не любить. Но не признавать в этом народе превосходство ума для приспособления к жизни - это значит не видеть истины, не даром этот народ во всем мире называют ИЗБРАННЫМ.
Как и в целом в созданном Господом мире существует антиподы в положительном и отрицательном а , в еврейском народе, как и во всех народах мира, существует равенство между злом и добром. Но особенностью еврейского народа является истинное сочувственное и доброе отношение к своим родственникам и соплеменникам и в этом еврейский народ отличается от моего украинского народа , в котором зависть и злоба , увы , пока перебороли в обозримом историческом цикле доброту и сочувствие к ближнему . А совесть , как проявление в человеке нематериальной души , не может перебороть в моем украинском народе хуторской обособленной мечты жить по своим выдуманным правилам вопреки интересам соседних хуторов . Вот мы и получаем противодействие один одному хутору в единой
украинской державе. У меня есть такой виршик, над смыслом которого надо нам всем задуматься :
Знает Польша наперед ,
Что случится с нами
Как пол-годика пройдет
С Трамповскими снами.
Федерация придет
может очень скоро
И в столицу к нам зайдет
Польский сучий норов
Наш изменится пейзаж -
Изменят столицу
И под блок и саботаж
Станем заграницей .
Впрочем, нам уж не впервой
Под кого ложиться
И с больною головой
За чужих молиться .
В наших генах столь добра
Сколько нет и шишек -
Мы татары от бедра ,
А поляки выше.
Где-то то, что между ног
Дал нам брат российский
И поэтому он смог
быть нам самый близкий.
Жаль, что избранных народ
В генах не имеем
От того наш славны род
Править не умеем .
Два процента в Украине
Только лишь евреев -
Не хватает очень ныне
Умных Моисеев.
От того во власти нашей
Где-то да прорвется
В безрассудной глупой каше
Хо хол попадется.
Но кричим мы неустанно,
Глядя на Картину
Получили долгожданно
Хо хлы - Украину!

4
Серджио

Каму - че! А каму и - ниче!...

5
Василь

Власне Держсекретар США Майк Помпео в інтерв’ю Sky News нічого зайвого не повідомив з приводу ідентичності чи відмінності у захваті Голандських висот Ізраїлем чи Криму Росією. Він сказав лише що захват Голандських висот так краще для Ізраїлю. Тобто фактично він визнав подвійні стандарти в політиці США. Такі самі подвійні стандарти як і в Росії відносно Курілів. США по іншому і не можуть трактувати такі факти, оскільки єврейська діаспора в США сама впливова.

6

Одним можна, другим - ні

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: