fbpx
Сьогодні
18:22 24 Бер 2019

В Україні стартувала грантова програма для фермерів

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) оголосив про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти».

Про це повідомляє прес-служба Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Бюджет всієї грантової програми 125 тисяч канадських доларів. UHBDP очікує, що в результаті реалізації екологічних грантів, грантоотримувачі знизять навантаження на навколишнє природнє середовище, отримують додаткову вартість продукції.

Як розповів Дмитро Ніколаєв, менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, учасниками грантової програми можуть стати: виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією, виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів, постачальники обладнання та IT-інструментів.

Менеджер міжпроектних програм Олександра Гармаш підкреслила, що серед обов'язкових умов – офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ). Крім того, конкурсна комісія не розглядатиме стартапи.

Гранти можуть бути спрямовані на наступні придбання/цілі:

  • засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу),
  • засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва),
  • для постачальників обладнання IT інструментів – доробка існуючого обладнання/сервісу, які вирішують проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов'язані з навколишнім природним середовищем.

Розмір грантової допомоги від 8 до 12,5 тисяч канадських доларів на один проект. Результати грантового конкурсу оголосять до вересня 2019 року. Щоб взяти участь у конкурсі грантів, треба подати заявку на сайті проекту з 1 по 15 квітня 2019 року.

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: