fbpx
Сьогодні
10:26 23 Бер 2019

Хакери розсилали фейкові листи від імені Авакова, - поліція

Фото Reuters

Національна поліція заявила, що невідомі особи розсилали правоохоронцям листа нібито від імені міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з електронної поштової скриньки, створеної у Росії.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Кіберполіції встановила, що пошта, з якої здійснювалася розсилка фейкових листів була створена у четвер, 21 березня в РФ.

Зловмисники використовували засоби анонімізації для запобігання їх ідентифікації.

У фейкових листах співробітників поліції закликали під час охорони громадського порядку в день виборів до дій на користь одного з кандидатів у президенти й приділити "особливу увагу" порушенням законодавства з боку членів виборчих комісій і спостерігачів від конкурента цього кандидата.

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: