Реєстр домашніх тварин: як у Києві працює інструмент пошуку улюбленця, який загубився

«Реєстр домашніх тварин» — ще один інструмент жителя розумного міста, що заощаджує час. Це єдина міська мережа для реєстрації вашого улюбленця та зберігання всієї важливої інформації про нього.

Столичний сервіс було реалізовано у 2018 році в рамках соціальних проектів міської ініціативи Kyiv Smart City. Система дозволяє реєструвати вашого улюбленця, слідкувати за календарем вакцинації, іншими ветеринарними заходами та швидко ідентифікувати будь-яку знайдену тварину, що має жетон зі спеціальним qr-кодом.

Зареєструвати вашого домашнього улюбленця в системі можна через КиївID. Далі вам потрібно створити особову картку та пройти верифікацію в реєстратора. Детальніше про реєстрацію за посиланням. Система має наступні функції:

  1. Зчитування QR-коду на жетоні. На сьогодні це один із найефективніших способів повернення домашнього улюбленця додому, якщо він загубився. При зчитуванні QR-коду на жетоні через камеру мобільного телефону,  у вас одразу з'являється посилання з контактами власника: ім'я, телефон та e-mail. Жетон із кодом кріпиться до нашийника.
  2. Повернення загубленого чотирилапого друга його власнику. Можлива ситуація, коли ви знайшли собаку чи кота без жетона. Або знайшли тріснутий або ж надламаний жетон, що неможливо зчитати. У таких випадках існує функція «Знайшов тварину». Достатньо зайти на сайт «Реєстр домашніх тварин», натиснути на кнопку «Знайшов тварину», заповнити інформацію щодо самої тварини або жетону та відправити до реєстратора.
  3. Функція загубленої тварини. Якщо ви втратили вашого улюбленця, в особистому кабінеті необхідно натиснути кнопку «Розшук». Далі інформація потрапляє до реєстратора та розпочинається пошук пухнастика через базу тварин або на комунікаційних платформах. Функція доступна тільки у випадку, коли тварина зареєстрована в системі та верифікована в КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Найближчим часом до пошуку тварин планують долучити й Національну поліцію України.

Невдовзі на сайті реєстру домашніх тварин з'явиться каталог безпритульних тварин, яких можна забрати додому, або ж узяти під опіку. Також планують ввести прозору статистику — кількість безпритульних тварин та опікунів, стерилізованих безпритульних тварин та кількість тварин, що знайшли домівку. Також в системі можна буде знайти матеріали про адопцію, та навіть, геолокацію для тих, хто знайшов тварину.

Сьогодні система працює та допомагає швидко повертати додому втрачених домашніх улюбленців. Нагадуємо, за рішенням Київської міської ради з 2007 року реєстрація собак є обов'язковою процедурою.

Свіжі дописи

  • Новини

Перший бойовий постріл і в ціль: українська захисниця під час атаки рф знищила крилату ракету з ПЗРК “Ігла”

17 листопада під час масованої російської атаки захисниця Наталія Грабарчук знищила крилату ракету з переносного… Читати більше

Sunday November 17th, 2024
  • Новини

Досягнення миру вимагає певного рівня взаємодії: Трюдо підтримав розмову Шольца з путіним

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо висловив підтримку канцлеру Німеччини Олафу Шольцу за його рішення вести переговори… Читати більше

Sunday November 17th, 2024
  • Новини

Британські фермери вчергове передали українським захисникам 26 пікапів

500 пікапів від початку війни – саме стільки позашляховиків надійшло на передову завдяки ініціативі британського… Читати більше

Sunday November 17th, 2024
  • Новини

Зеленський заявив, що сьогодні пілоти винищувачів F-16 збили близько 10 повітряних цілей

Російські окупанти продовжують завдавати ударів по Україні, використовуючи різні види озброєння. За останній тиждень агресор… Читати більше

Sunday November 17th, 2024
  • Новини

У світі реагують на масовану російську атаку по Україні

Представники низки держав, політики та дипломати виступили із засудженням масованої атаки російської федерації по Україні.… Читати більше

Sunday November 17th, 2024
  • Новини

Окупанти запустили по Україні 120 ракет та 90 БпЛА: Сили ППО знищили 144 повітряні цілі

З вечора 16 листопада та протягом ночі й ранку наступного дня російські загарбники атакували Україну… Читати більше

Sunday November 17th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.