fbpx
Сьогодні
10:19 11 Бер 2019

Європарламент обмежить співпрацю з РФ через агресію в Україні

Фото Reuters

У вівторок, 12 березня, європарламентарі голосуватимуть за резолюцію щодо обмеження співпраці з РФ через окупацію Криму і Донбасу.

Про це йдеться на сайті Європарламенту.

Європарламент має намір переглянути діючу Угоду про партнерство і співробітництво (УПС) і обмежити співрацю з РФ у сфері боротьби з тероризмом і зміною клімату.

Зважаючи на те, що Росія продовжує порушувати міжнародне право, окупувавши Крим і Донбас, тому Євросоюз має залишити за собою можливість вводити нові санкції.

Сьогодні, 11 березня в Європарламенті відбудуться дебати щодо резолюції, в якій йдеться, що відновлення співпраці між ЄС і Росією можливе лише після виконання Мінських угод.

Проект документа ще у грудні подала євродепутатка від Латвії Сандра Калніете. Раніше вона заявила, що Росію більше не можна вважати стратегічним партнером європейської спільноти.

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: