Посли країн Європейського союзу узгодили санкції проти восьми громадян Російської Федерації, відповідальних за атаку на українські кораблі в Керченській протоці. Про це повідомляє брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка у Twitter.
Крім того, він зазначив, що на наступному тижні буде продовжено на шість місяців санкції проти 163 осіб та 44 підприємств. Ці санкції були введені у зв'язку з окупацією Росією Криму.
Нагадаємо, 15 лютого дипломати Європейського союзу узгодили санкції проти Росії у зв'язку з затриманням спецслужбами Росії українських кораблів та їх екіпажів в Керченській протоці.
Також, в опублікованому Конгресом Сполучених Штатів оновленому проекті, що передбачає санкції проти Росії, сенатори запропонували ввести санкції проти співробітників ФСБ РФ. У документі йдеться, що санкції повинні бути введені проти "не менш ніж 24 високопоставлених співробітників ФСБ" через напад в Керченській протоці на українське судно і захоплення українських моряків.
Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.
Сполучені Штати Америки після 6-тижневого перегляду скасовують 83% програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).… Читати більше
У День народження Кобзаря на війні загинув 25-річний співробітник НПП "Тузлівські лимани" скульптор з Одещини… Читати більше
Проєкт "Рух заради майбутнього" в партнерстві з футбольним клубом Шахтар "Сталеві" свідчить, що спорт може… Читати більше
"Укрпошта" анонсувала новий поштовий випуск "Місто Героїв. Маріуполь", присвячений захисникам Маріуполя та містянам, які загинули… Читати більше
Всі новини сьогодні зводяться не лише до повідомлень і даних. Вони формують наше сприйняття світу,… Читати більше
Під Покровськом військовослужбовці ССО ЗСУ полонили дев'ятьох російських військових після успішної операції з вибухом промислової… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.