fbpx
Сьогодні
17:02 06 Бер 2019

Штаб Зеленського запустить сайт для перевірки фейків

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського готується запустити сайт, на якому можна буде перевірити правдивість новин.

Про це в інтерв'ю Українській правді розповів Михайло Федоров, який курує в Зе!команді стратегію Digital-просування Зеленського – тобто в цифрових медіа.

"Фейки постійно виникають. Навіть якщо їх блокувати, виникнуть нові. Тому я вирішив: нехай виникають. Ми спеціально запустили акцію "Зе!Фейк" – придумайте "найкращий" фейк про нас, хочемо це все знецінювати", – зазначив Федоров.

"Як маркетолог я вважаю, що чим більше згадок про нас, чим більше ми в стрічці у людей в позитивному чи негативному контексті, все одно це для нас добре. Тому що у нас є центральна лінія, люди знають наші принципи, цінності, у нас є офіційна сторінка. Якщо вони щось запідозрять, вони зайдуть і подивляться", – пояснив він.

"У нас уже готовий сайт, який ми скоро викладемо, де ви вставляєте посилання на новину про нас, система перевіряє наші соцмережі – і на основі цього говорить: фейк це чи не фейк", – повідомив представник команди Зеленського.

Крім офіційного сайту, сторінок у соцмережах і регіональних офісів, є й неофіційні сторінки, для яких у Telegram створено чат Зе!адміністратори.

"Зараз цих контактів уже близько 2,5 тисяч. Коли ми викладаємо якийсь контент, ми видаємо його цим адміністраторам у початковому вигляді: дизайн, відео – все даємо їм першими", – повідомив Федоров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: