Пакистан і Індія 4 березня відновили обстріл на лінії контролю в індійському штаті Джамму і Кашмір. Про це повідомляє Times of India.
У Міноборони Індії розповіли, що обстріл з боку Пакистану з мінометів і стрілецької зброї тривав більше трьох годин. У свою чергу індійська армія відповідала на обстріли. В даний час про жертви не повідомляється.
За даними відомства, Пакистан порушив перемир'я, яке тривало два дні.
27 лютого Пакистан збив два літаки ВПС Індії і захопив індійського пілота. У Пакистані заявили, що ВПС Індії завдали ударів по "невійськових цілях". У відповідь Індія збила пакистанський винищувач. Однак в Пакистані заявили, що це був не їхній літак. Пізніше Пакистан звільнив індійського пілота.
Бойові дії між індійськими і пакистанськими військами в районі Кашмір поновилися в ніч на суботу, 2 березня. Тоді загинули щонайменше 4 людини.
Нагадаємо, в результаті обстрілу в районі Кашмір між індійськими і пакистанськими військовими загинули 11 осіб.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Російські окупанти почали використовувати для атаки українських регіонів нові невідомі дрони-камікадзе. Про це повідомили в Національній поліції… Читати більше
У Чернігівській області Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в межах комплексного відновлення розпочало ремонт… Читати більше
Російський лідер володимир путін "дотримає свого слова" та не нападе знову після укладання мирної угоди… Читати більше
В Україні працюють понад 500 компаній, які виготовляють дрони. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації… Читати більше
Нацгвардійцю 4-го батальйону "Сила Свободи" вдалося самотужки захопити у полон шістьох російських загарбників Відео їхнього… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп удав, що не називав українського лідера Володимира Зеленського диктатором.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.