fbpx
Сьогодні
22:49 01 Бер 2019

Співпраця з Садовим: Гриценко розповів про подальші кроки

Анатолій Гриценко і Андрій Садовий у понеділок підпишуть угоду, де будуть окреслені базові цінності, підходи, стратегічні завдання які політики будуть спільно вирішувати.

Про це Гриценко повідомив у ефірі Радіо НВ.

За його словами, їхні голови штабів вже взаємодіють між собою.

"Очевидно, що в рамках цього далі ми буде наступне, оскільки ми повинні не просто заявити і розійтися задоволені і пити пиво чи горілку. Ми повинні тепер ще більш ефективно діяти, тому що шанс став ще більш вірогідним, а це робить відповідальність ще більш важкою", – зауважив Гриценко.

Серед наступних дій він також назвав організацію спільної взаємодії людей, які працювали окремо з Гриценко та Садовим – креатив, який працює на медіа, рекламу, борди, газети тощо.

"Треба донести це до людей тепер вже спільно. Якщо ми команда, а ми команда, то це означає, що рішення вже не буде прийматися одноосібно. Вони повинні прийматися спільно", – наголосив Гриценко.

За його словами, у Громадянської позиції вже є досвід праці з різними партіями.

"Ми отримали досвід як організувати взаємодію на всіх рівнях, аж до села, селища, міста, де є наші партійці. Я дуже сподіваюся, що попри якісь людські тертя, які завжди є, у нас вистачить відповідальності і політичної волі і мені, і Андрію Івановичу для того, щоб цей процес пройшов максимально безконфліктно й ефективно", – зазначив Гриценко.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: