fbpx
Сьогодні
16:27 27 Лют 2019

Розкрадання в оборонці: націоналісти пікетують Укроборонпром

Всеукраїнська громадська організація "Сокіл" та інші націоналістичні організації вийшли з пікетом проти ДК "Укроборонпром".

Про це повідомляє ГО "Сокіл" у Facebook.

Активісти виступають проти "Укроборонпром", якого підозрюють у махінаціях з держзакупівлі військової продукції у країни-агресора.

ПРЯМО ЗАРАЗ ПІКЕТУЄМО "УКРОБОРОНПРОМ"ВГО "Сокіл" на чолі з іншими націоналістами вийшли з пікетом проти ДК…

Posted by ВГО "Сокіл" Київ on Wednesday, February 27, 2019

Раніше Національний корпус вирушив до ГПУ, аби "тримати у напрузі Гладковських".

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2338167982882812&set=a.761739270525699&type=3&theater

"Нацдружіни йдуть в ГПУ. Необхідно тримати градус напруги по всяких Свинарчук", – написав прес-секретар Національного корпусу Роман Чернишов

За даними журналістів, Олег Гладковський носив прізвище Свинарчук, але в 2014 році змінив його на прізвище матері.

У вівторок, 26 лютого, Нацкорпус ходив до маєтку Ігоря Гладковського. Там вони обстріляли салютами і закидали петардами його будинок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: