Новини

Укрзалізниця офіційно заявила, що нічний експрес “Київ-Маріуполь” буде

"Укрзалізниця" найближчим часом сформує повністю оновлений нічний експрес Київ-Маріуполь.

Про це передає "Потяг на Маріуполь"

"Дворічна боротьба за призначення Нічного Експреса Київ – Маріуполь підходить до логічного завершення. Сьогодні УЗ офіційно заявила, що буде сформовано новий Нічний Експрес Київ – Маріуполь. Як зазначається на порталі info.uz.ua, "цього року планується капітально відремонтувати понад 60 вагонів", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з оновлених вагонів "Укрзалізниця" формує нові поїзди та включає їх до складу існуючих у популярних напрямках.

«У найближчих планах — сформувати повністю оновлений нічний експрес Київ – Маріуполь», – повідомив Євген Кравцов".

Із джерел, наближених до УЗ, стало відомо, що новий потяг матиме номер 9/10 і спочатку курсуватиме через день, згодом, за наявності попиту, та виходу з ремонту нових вагонів, – можливе його переведення на щоденне курсування.

Нагадаємо, потяг затребуваного в країні маршруту «Київ-Маріуполь» з року у рік знаходиться в дорозі більше 18 годин. Ініціатива «Потяг на Маріуполь» об'єднала громадських активістів, які знайшли практичне рішення наявної проблеми. Вони розробили два паралельні сценарії, як швидше добратися до Маріуполя. Перших шлях займає 15 год 30 хв, а другий – 13 год 30 хв, що скорочує дорогу майже на 5 годин! Детальніше читайте матеріал Потяг "Київ-Маріуполь": як скоротити дорогу і зшити країну.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

У Чехії планують збільшити чисельність армії у зв’язку зі зміною безпекової ситуації у світі

Начальник Генерального штабу Чехії Карел Ржехка вважає, що його країні потрібно посилити армію ще понад… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

У Києві чоловік побив інспекторку з паркування, яка виписала йому штраф: поліцейські повідомили про підозру водію

У Києві чоловік накинувся з кулаками на інспекторку з паркування, після чого втік з місця… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

У Європарламенті відкрили читальний простір імені загиблої української письменниці Вікторії Амеліної

У Європарламенті в Страсбурзі відкрили читальний прості імені української письменниці Вікторії Амеліної, яка загинула внаслідок ракетного удару… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

У столиці оцифрували документи Софійського собору та національного заповідника “Софія Київська”

У Києві завершили важливий етап у справі збереження історичної спадщини України – оцифрування документів Софійського… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Трамп заявив, що представники США вирушили до рф задля обговорення режиму припинення вогню

Президент США Дональд Трамп заявив, що представники США вже вирушили до рф для обговорення режиму припинення вогню… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Електронні постанови та направлення на ВЛК: у Міноборони дали відповіді на найактуальніші запитання

Міноборони відповідає на найпопулярніші запитання про запровадження реформи ВЛК. Про це пише Рубрика, посилаючись на… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.