Такі магніти повинні підвищити продуктивність технологій зберігання даних на дисках, повідомляє Science Daily.
Для нового магніту характерний стійкий магнетизм на основі синглетних станів при високій температурі. У такому поєднанні магнітне поле постійно з'являється і зникає на відміну від стандартних магнітних тел. Потенційно такими пристроями легше управляти, завдяки чому можна створювати нові пристрої для запису інформації.
"В даний час проводиться багато досліджень по використанню магнітів і магнетизму для поліпшення технологій зберігання даних. Синглетні магніти повинні мати більш раптовий перехід між магнітною і немагнітною фазами. Вам не потрібно робити стільки, щоб матеріал переключався між немагнітним і сильно магнітним станами, що може бути корисним для енергоспоживання", – пояснює Ендрю Рей, доцент кафедри фізики в Нью-Йоркському університеті, який очолював дослідницьку групу.
Можливо, що ці характеристики можуть допомогти з вузькими місцями продуктивності і дозволяють краще контролювати інформацію, що зберігається в магнітному полі.
Експериментуючи з екзотичними матеріалами, вчені з університету Нью-Йорка виявили дивні магнітні властивості у комбінації урану і сурми. Автори роботи виявили, що з'єднання USb2 містить критичні компоненти для цього типу магнетизму – зокрема, квантово механічне властивість, зване Hundness, яка визначає, як електрони генерують магнітні моменти.
"Цей матеріал був справжньою загадкою протягом останніх декількох десятиліть – способи, якими магнетизм і електрику спілкуються один з одним усередині нього, як відомо, були химерними і тільки починають набувати сенс з цієї нової класифікації", – зазначає Лін Мяо, постдокторант університету Нью-Йорка і перший автор статті.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий заявив, що у відомстві нема підтверджень про затримання… Читати більше
Цю інформацію спростував Національний банк України, назвавши її “недостовірною та маніпулятивною”. Про це пише “Рубрика”.… Читати більше
Європейський Союз здійснив перший платіж в обсязі 3 мільярди євро із власної частини кредиту "Групи… Читати більше
“Рубрика” розповідає, як це працює. У чому проблема? Фронтові автомобілі — це завжди про збереження… Читати більше
Ворожі дрони в ніч на 10 січня атакували Україну. Рятувальники показали наслідки ворожого обстрілу Києва… Читати більше
З 6 січня в Україні стартував благодійний проєкт “Піклування без кордонів: безкоштовна стерилізація котів та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.