Звільнення Аласанії: правління "Суспільного" вимагає переглянути рішення
Правління Суспільного мовника закликало Наглядову раду ПАТ "НСТУ" переглянути рішення про звільнення голови правління Зураба Аласанії.
Про це йдеться в заяві "Суспільного" 8 лютого, у відповідь на протокол Наглядової ради.
Зокрема, правління Суспільного стверджує, що рішення Наглядової ради про дострокове припинення контракту з головою правління було незаконним.
"Правління вважає рішення, ухвалене в неправовий спосіб, надзвичайно небезпечним прецедентом і закликає Наглядову раду ПАТ "НСТУ" переглянути його з дотриманням всіх правових процедур", – йдеться в заяві.
Крім того у "Суспільному" вважають, що Наглядова рада вдалась до маніпуляцій.
Однією з причин звільнення рада вказує створення директорату, і делегував структурі повноваження членів правління.
Водночас у правлінні наголошують на необхідності такого рішення і стверджують, що їм невідомо, що таке "дублююча структура" .
"Керівник будь-якої компанії розподіляє виконання певних обов'язків між різними топ-менеджерами відповідно до їхніх посадових обов'язків та компетенцій", – йдеться в заяві.
Щодо фінансової політики Аласанії, то у правлінні пояснили, що отримали лише 50% бюджету, який би мали отримати по закону, тому довелося приймати відповідні рішення для забезпечення діяльності.
Щодо відпусток, то у "Суспільному" пояснили, що працівники брали неоплачувані відпустки у якості антикризового заходу.
"Менеджери та інші працівники компанії брали неоплачувану відпустку від 8 до 15 днів, і більша частина "відпускників" при тому продовжувала працювати", – стверджують в НСТУ.
Крім того правління "Суспільного" пише, що відмовилося від іншого антикризового заходу – від розміщення "сірої" політичної реклами.
Щодо премій, то в НСТУ стверджують, премії правлінню призначає Наглядова рада.
У відповідь на зауваження Наглядової ради про невисвітлення Хресної ходи у липні 2018 року та інших подій, в яких брав участь президент України Петро Порошенко, у правлінні "Суспільного" заявили, що – це "пряме та грубе втручання у редакційну політику".
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.