fbpx
Сьогодні
12:11 05 Лют 2019

11 українських аналітичних центрів увійшли до світового рейтингу Global Go to Think Tank Index Report

31 січня 2019 року опублікований щорічний рейтинг найкращих аналітичних центрів світу "Global Go to Think Tank Index Report", який готується в рамках Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії.

Програма "Аналітичні центри та громадянське суспільство" (TTCSP) Інституту Лаудера Пенсильванського університету проводить дослідження щодо ролі аналітичних центрів у розвитку громадянського суспільства та політичних інститутів у країнах світу.

Програма досліджує базу даних понад 7500 аналітичних центрів у 181 країні світу. Щорічно TTCSP публікує індекс-рейтинг Global Go To Think Tank, який групує провідні світові аналітичні центри за різними категоріями.

Так згідно Global Go To Think Tank, найбільша кількість аналітичних центрів знаходиться в Європі, у нас їх 2219 або 27,2% від 8 162 світових. Країною в якій найбільше аналітичних центрів традиційно залишається – США, а РФ посіла 7 місце з показником 215 установ. У Польщі – 60, в Румунії – 54, в Болгарії – 44, в Україні – 39 та по 22 в Білорусі та Литві.

Метою цього рейтингу є збільшення ефективності аналітичних центрів та підвищення обізнаності громадськості щодо їхньої важливої ролі.

Одним з важливих висновків дослідження є поява нових бізнес-моделей для роботи аналітичних центрів. Для того, щоб вижити все більше аналітичних центрів визнають необхідність постійних інновацій. Зважаючи на зміну контексту, аналітичні центри мають реалізовувати іновації в тактиці управління, стратегічних планах, комунікації, фандрейзингу, стратегії розвитку, в застосуванні великих масивів даних.

Водночас нова бізнес-модель не повинна суперечити первинній місії аналітичних центрів – проводити якісні та впливові дослідження, які можуть допомогти у формуванні політики. Тільки з інноваційними бізнес-моделями і досконалими дослідженнями аналітичні центри зможуть виживати в сучасному світі.

Серед українських аналітичних центрів рейтинг вже традиційно в переліку найкращих в Східній та Центральній Європі рейтинг відзначає наступні:

 • Центр Разумкова
 • Міжнародний Центр Перспективних Досліджень – МЦПД
 • Democratic Initiatives Foundation-Фонд "Демократичні Ініціативи"
 • Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
 • Інститут Аналітики та Адвокації, який вперше в переліку.
 • Інститут світової політики / Institute of World Policy
 • Kyiv National Economic University
 • Dniprovsky Center for Social Research (DCSR)

Серед інших номінацій, де присутні інші аналітичні центри, наступні:

 • Best Government Affiliated Think Tanks (Кращі аналітичні центри, пов'язані з урядом)
  Національний інститут стратегічних досліджень
 • Best Think Tank Network (Кращі аналітичні мережі)
  Ukrainian Think Tanks Liaison Office in Brussels
 • Think Tank to Watch in 2018 (Аналітичні центри рекомендовані у 2018)
  CEDOS

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: