Сьогодні
16:09 03 Лют 2019

Українська тенісистка виграла титул WTA з призовим фондом у $250 тис.

18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська обіграла представницю Австралії Айлу Томлянович у фіналі WTA Thailand Open – International з призовим фондом у 250 тисяч доларів.

Суперниці провели на корті майже 2,5 години, зігравши три сети з рахунком 6-2, 2-6, 7-6 (3), повідомляє BTU.org.ua.

Вихід у фінал Thailand Open гарантував Ястремській новий особистий рекорд у рейтингу WTA – місце у Топ-40, а титул – у Топ-35.

Наступного тижня Ястремська почне виступи у складі національної збірної України і візьме участь в матчах Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації, які пройдуть у Польщі.

Перемога на турнірі стала для Ястремської другою в кар'єрі під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Напередодні Даяна Ястремська пробилась у фінал турніру в Хуахіні, обігравши польку Магду Лінетт.

У жовтні 2018 року Даяна Ястремська перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконзі, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.