Про це повідомляється у прес-релізі компанії, передає Інтерфакс-Україна.
"Це рішення було прийнято, тому що сервіс виявився недостатньо популярним і не відповідав очікуванням користувачів. 2 квітня ваш аккаунт Google+ і всі створені вами + сторінки не працюватимуть, і ми почнемо видаляти всі дані у них. Ваші фотографії та відео з архівного альбому Google+ і зі + сторінок також будуть видалені", – йдеться у повідомленні.
Користувачі можуть завантажити і зберегти весь свій контент, а резервні копії фотографій і відео, збережені в Google Фото, не будуть видалені.
У Google зазначають, що видалення контенту з акаунтів звичайних користувачів у Google+, сторінок і архівних альбомів триватиме кілька місяців, і протягом цього часу деякі дані ще будуть доступні.
Водочас вже з 4 лютого в Google+ можна буде створювати профілі, сторінки, спільноти і заходи.
Для модераторів спільнот у Google+ додали можливість завантажити і зберегти потрібні дані спільноти, зокрема з початку березня можна буде скачати додаткові дані, такі як вміст, фотографії та інформацію про автора для всіх записів у відкритому суспільстві.
Кнопка "Вхід з Google+" на різних сайтах і в додатках також перестане працювати найближчими тижнями, але в деяких випадках замість неї з'явиться кнопка входу з обліковим записом Google, що працюватиме аналогічним чином.
Соціальну мережу Google+ було запущено в 2011 році.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Китай уперше поставив росії зброю для війни проти України. У відповідь на це Європейський Союз… Читати більше
У Кривому Розі на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації демонтували пам'ятники російським поетам Олександру Пушкіну… Читати більше
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Україні знадобиться до п’яти років на знешкодження чотирьох сотень мін у Чорному морі. Також задля… Читати більше
Норвегія долучиться до "данського формату" підтримки - прямого фінансування виробництва українського озброєння і техніки. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.