18:10 02 Лют 2019

Знай наших: українська біатлоністка Бех виграла "золото" на юніорському ЧС

Українська біатлоністка Катерина Бех здобула золоту медаль юніорського чемпіонату світу.

Бех виграла золото у спринтерській гонці на 7,5 км чемпіонату світу серед юніорів, що триває у словацькому Брежно-Осрблі, повідомляє Укрінформ.

20-річна спортсменка, яка раніше представляла Росію, показала на дистанції час 21 хв.3,6 сек.і не мала промахів під час стрільби на вогневих рубежах.

Другою на фініш прийшла Каміла Жук з Польщі (12,1 сек. відставання, 2 промахи), третьою – німкеня Ханна Кебінгер (14,0, 0).

Інші українки показали такі результати: 10-е місце – Анна Кривонос (+31,30, 1), 19-е – Валерія Дмитренко (+1.01,9, 0), 53-е – Анна Коваленко (+2.27,6, 2).

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.