Про це повідомляє пресс-служба Міністерства інфраструктури.
На думку вчених, "виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги" дозволяють розвивати проект HypeUA.
Також за оцінками науковців, Hyperloop може не тільки стати новітнім самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей.
"Ми лише на початку шляху, але об'єднання зусиль українських науковців та підприємців із міжнародним досвідом наших західних партнерів є фундаментом розбудови української інноваційної інфраструктури", − заявив з цього приводу Міністр інфраструктури Володимир Омелян.
Нагадаємо, Hyperloop – проект вакуумного швидкого поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. Найбільш активно ним займаються компанії Virgin Hyperloop One і Hyperloop Transport Technologies.
Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян підписав меморандум про створення мережі Hyperloop "Львів-Київ-Одеса" протягом найближчих 10 років.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
У четвер, 21 листопада, в Україні вимикатимуть світло у кілька черг. Графік відключень електроенергії за конкретною… Читати більше
На Покровському напрямку російські війська розстріляли двох полонених українських військових, ще перевіряється інформація стосовно вбивства трьох полонених… Читати більше
20 листопада у ході візиту до Австрії Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів у… Читати більше
Перша леді України Олена Зеленська розпочала візит до Італії та Ватикану для участі в месі… Читати більше
Контррозвідка Служби безпеки та детективи НАБУ викрили на корупції двох посадовців Командування Сил логістики ЗСУ.… Читати більше
У застосунок "Резерв+" додали ще один тип відстрочки. Цього разу нею можуть скористатись багатодітні батьки.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.