fbpx
Сьогодні
09:12 22 Січ 2019

Віце-прем'єр Італії закликав ЄС ввести санкції проти Франції

Франція викликала посла Італії після того, як італійський віце-прем'єр-міністр звинуватив французів в експлуатації Африки та закликав Євросоюз ввести санкції.

Про це передає ВВС.

У неділю італійський віце-прем'єр Луїджі ді Майо закликав Європейський Союз запровадити санкції проти Франції через її політику в Африці.

Він сказав, що Франція "ніколи не припиняла колонізувати десятки африканських держав".

Італія є місцем, куди протягом останніх років прибували десятки тисяч мігрантів заради нового життя в Європі.

Минулого року Франція критикувала Італію за те, що італійський уряд не дозволив зайти в порти рятувальним суднам, що перевозять мігрантів у Середземному морі.

Італійські чиновники відповіли французам, що ті самі відмовляються приймати мігрантів.

Ді Майо, лідер руху "П'ять зірок" (M5S), який перебуває в коаліційному уряді з ультраправою Лігою Півночі, розкритикував політику Франції під час візиту до центральної Італії.

Критика пролунала на тлі повідомлень ООН про можливу загибель 170 мігрантів внаслідок катастрофи двох суден у Середземному морі.

"ЄС має запровадити санкції проти Франції та всіх країн, таких як Франція, які збіднюють Африку і змушують цих людей виїжджати, тому що африканці мають бути в Африці, а не на дні Середземномор'я", – закликав Луїджі Ді Майо.

"Якщо люди залишають континент сьогодні, це тому, що європейські країни, перш за все Франція, ніколи не припиняли колонізувати десятки африканських країн", – додав він.

За його словами, Франція є однією з тих країн, яка шляхом друку грошей для 14 африканських держав перешкоджає їхньому економічному розвитку.

"І сприяє тому, що біженці залишають континент, а потім помирають у морі або прибувають на наші береги", – зазначив італійський віце-прем'єр.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: