fbpx
Сьогодні
19:57 22 Січ 2019

Ще один нардеп зібрався у президенти

У вівторок, 22 січня, партія Народний контроль офіційно висунула свого лідера, народного депутата Дмитра Добродомова кандидатом у президенти України.

Згідно з повідомленням політсили, Добродомов подасть документи до Центральної виборчої комісії зранку 23 січня.

Оголошуючи про наміри йти у президенти, лідер "Народного контролю" закликав "усі свідомі демократичні сили, які не перебувають під впливом олігархічних кланів" об'єднатися та визначити єдиного кандидата в президенти.

Уродженець Львова Дмитро Добродомов з 2012 року обіймав посаду генерального директора медіа-холдингу ZIK, був автором і ведучим програми Хто тут живе? У 2014 році пройшов до Верховної Ради як самовисуванець.

Нагадаємо, Добродомов вирішив не підтримувати Гриценка, а сам іти в президенти.

Станом на 22 січня ЦВК зареєструвала 13 кандидатів у президенти.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: