Новини

Нацбанк оприлюднив список нелегальних обмінників валюти

Національний банк у 2018 році здійснив понад 1,1 тисяч перевірок пунктів обміну валюти.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Там повідомили, що під час проведення перевірок пунктів обміну валют у 2018 році було виявлено 78, які працювали нелегально у Києві, в Закарпатській, Харківській, Донецькій, Львівській, Івано-Франківській, Черкаській, Чернівецькій, Миколаївській, Рівненській та Дніпропетровській областях.

"Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк надіслав до правоохоронних органів", – йдеться у повідомленні.

У НБУ нагадали, що на його сайті можна знайти інформацію про всі нелегальні обмінні пункти з відповідними фото та адресами.

Станом на початок року їхня кількість сягнула 225 штук.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Уряд виділив 150 млн грн на програму повернення українців із закордону

Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Комфортна, тепла, міцна: у Міноборони розповіли про особливості термобілизни для захисників і захисниць

Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

На столичному ВДНГ створили біговий маршрут у вигляді протеза

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Reuters: США та Україна готуються підписати угоду про корисні копалини, ймовірно, вже сьогодні

США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

“Продовжуй жити”: у Львові стартував проєкт підтримки для жінок, які втратили чоловіків на війні

У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У 2024 році росіяни стратили понад 100 українських військовополонених, – Amnesty International Ukrane

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.