Новини

На Волині не впустили до церкви “десант” Московського патріархату

Громада села Красноволя Маневицького району не дозволила єпископу Волинському і Луцькому Нафанаїлу з церкви Московського патріархату заходити до храму, що віднедавна перейшов до ПЦУ.

Про це повідомив голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк.

У неділю, 13 січня 2019 року, до храму приїхав єпископ Луцький та Волинський УПЦ МП Нафанаїл з іншими священиками, аби показати, що ніякого переходу не відбулося. Проте громада вирішила не пускати представників Московського патріархату до церкви.

"Сьогодні у село Красноволя, громада якого провела процедуру переходу в Православну церкву України приїхав єпископ Луцький та Волинський РПЦ Нафанаїл з іншими священиками, я так розумію, щоб показати, що ніякого переходу нема. Але їх у храм місцеві жителі не допустили.

Отже, остання спроба залишити громаду в Російській православній церкві не вдалась! Шаную усі конфесії, які є на території району. І буду в межах законів України всім забезпечувати додержання прав і свобод. Але якщо церква має свій центр управління в Москві, зокрема в Кремлі, то це потрібно прямо говорити людям і хто бажає служити чи молитись саме в такій Церкві, їм ніхто не буде перешкоджати", – зазначив Линдюк.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

В Україні розробляють систему реабілітації для людей, які втратили зір через війну: як працює це рішення?

У чому проблема? З початку повномасштабного вторгнення близько 40 тисяч українців повністю або частково втратили… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

За три роки росія здійснила понад 30 масованих атак по енергетиці, – міністр енергетики

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що за три роки від початку повномасштабного вторгнення росія здійснила понад… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

У харківському метро відбувся концерт-реквієм

У Харкові 24 лютого в метрополітені відбувся концерт-реквієм у пам’ять про загиблих захисників і захисниць… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Макрон прибув до Сполучених Штатів на зустріч з Трампом

Президент Франції Еммануель Макрон перебуває з візитом у США. Він прибув до Білого дому для… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

У тимчасово окупованому Приморську Запорізької області пролунав вибух у кабінеті керівника окупаційної установи

Вчора, 23 лютого, у тимчасово захопленому Приморську Запорізької області здетонував вибуховий пристрій у кабінеті так званого керівника… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Британія оголосила найбільший пакет санкцій проти рф з початку війни

Уряд Великої Британії у понеділок, 24 лютого, оголосив про найбільший пакет санкцій проти Росії з… Читати більше

Monday February 24th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.