Фото 5.ua
Про це у коментарі "Громадському" розповіла мати політв'язня Тамара Клих.
Клих також поскаржився на сильний біль у серці та нирках. Попри такий стан здоров'я, його повернули з лікарні Челябінська до в'язниці у Верхньоуральську.
"Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові, і на четвертий день вже відправили назад до в'язниці.
Жодного діагнозу не поставили", – каже його мати.
За її словами, Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами – вони покрилися плямами, на п'ятці є тріщини. Клих підозрює, що в нього рак шкіри.
Тамара Клих розповіла, що листи політв'язень не отримує, хоча родина пише йому двічі на місяць.
"Для того, аби поговорити, мати замовляє у в'язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин. Відвідати сина Тамара Клих може раз на півроку, але каже, що їздити до Челябінська важко", – повідомляє "Громадське".
Крім того, Клиха можуть перевести до іншої в'язниці.
"Стас каже, що йдуть чутки про його переведення на Сахалін. Він і згоден, аби його перевели чи туди, або туди, де Сенцов (український режисер, політв'язень Олег Сенцов утримується у колонії Лабитнангі на півночі РФ – ред).
Адже говорить, що в цій в'язниці він вже задихається", – підкреслила мати політв'язня.
Вона додала, що родина хоче, аби Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.