Про це заявив колишній глава ЦРУ Девід Петреус на конференції Raisina Dialogue в Індії.
Петреус наголосив, що прихід Путіна до влади дав НАТО "новий привід життя".
За словами екс-глави ЦРУ, завдяки політиці президента Росії США багато в чому залишилися опорою для багатьох світових країн.
У той же час, колишній керівник ЦРУ відповів "так" на запитання, чи дадуть США відсіч зазіханням на чинний світовий порядок.
Петреус також закликав світ стежити за твітами президента США Дональда Трампа, які, за його словами, є "нефільтрованими, невідредагованими висловами командувача і керівника все ще великої світової наддержави".
Екс-глава ЦРУ підкреслив, що США роблять для НАТО набагато більше, ніж інші члени Альянсу.
Девід Петреус очолював центральне командування збройних сил США з 2008-го по 2010 рік і був директором ЦРУ в 2011-2012 роках.
У 2015 році він говорив, що країнам Заходу пора надати Україні новітнє оборонне озброєння.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.