Новини

Поліцію підозрюють у побитті 81-річного чоловіка, одного з конструкторів Ан-225 “Мрія”

У Києві побили відомого авіаконструктора – 81-річного Віктора Ковальського, який працював над створенням літака Ан-225 "Мрія".

Про це повідомляє ТСН.

Сам Ковальський розповів журналістам, що увечері 26 грудня повертався з роботи, йшов від станції метро "Шулявська". Тут до нього підійшов чоловік і попросив прикурити.

Відразу після цього на Віктора посипалися удари. Як він каже, на нього напали з кулаками: спочатку били три людини, а потім приєдналися ще двоє патрульних поліцейських.

Як розповідає Ковальський, його били ногами, а потім наділи наручники й потягли в поліцейську машину.

Проте, коли йому розірвали портфель і побачили, що там лежать креслення, зрозуміли, що взяли не того.

Тоді і стали відомі і мотиви нападу на Віктора.

На нього вказав один з перехожих, запідозривши його у валютному шахрайстві. Він привів із собою друзів і поліцію, які і влаштували бійку.

В результаті у Ковальського струс мозку, йому пошкодили зуб і спину.

На місце подій виїхали слідчі Солом'янського відділення поліції, які, за словами журналістів, теж до останнього дотримувалися версії, що Віктор – це шахрай.

У відділенні також відзначили, що в бійці брали участь саме патрульні поліцейські, а у них інше керівництво.

По цій справі було відкрито провадження за статтею "умисне нанесення легких тілесних ушкоджень".

Уже сьогодні в столичній прокуратурі зазначили, що у зв'язку з побиттям Ковальського відкрито ще одне кримінальне провадження.

В результаті до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості про вчинення працівниками поліції кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України – "Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу".

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Келлог провів зустрічі з Сирським, керівниками розвідок і спецслужб: завтра – переговори із Зеленським

Спецпредставник президента США з питань України та росії Кіт Келлог сьогодні прибув до України. Завтра… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

П’ятикласнику зі Львова, який віддав виграні на олімпіаді 50 000 гривень на ЗСУ, влаштували сюрприз за благородний вчинок

Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

В Україні створили ШІ-застосунок для вивчення правил дорожнього руху: може працювати без інтернету

Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Зеленський і Рютте обговорили координацію зусиль із партнерами

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Шольц назвав заяви Трампа про Зеленського “неправильними і небезпечними”

Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Данія планує збільшити видатки на оборону через “агресію росії”

19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.