Про це повідомляє Вечірній Київ.
У номінації подієвого туризму переміг музичний фестиваль U-Park. Цьогоріч на ньому виступили Massive Attack, Bonobo, Gorillaz та інші виконавці. Наступного літа фестиваль проходитиме у Sky Family Park, серед хедлайнерів – The Prodigy та 30 Seconds to Mars.
Найкращим екскурсійним бюро Києва визнали «Цікавий Київ». За 13 років існування бюро провело близько півтори тисяч екскурсій.
«Наша основна специфіка – це екскурсії-враження: гастро-тури, костюмовані тури, відвідування місць, які зазвичай закриті, нестандартні екскурсії, на які захочуть потрапити і кияни, і гості столиці. Наша основна цільова аудиторія – кияни, для них ми пропонуємо більше 100 екскурсій. Для іноземців в нас є п'ять-шість. Попитом користуються Містика Києва, Поділ з келихом вина, Ніч в музеї Булгакова», – розповів засновник бюро Арсеній Фінберг.
Серед закладів харчування найкращі відгуки туристів отримав Queen Country Club – комплекс у Козині під Києвом. Найкращою туристичною локацією Київського регіону оголосили зоопарк «12 місяців» у Вишгородському районі. Найкращим авіаперевізником назвали МАУ.
Титул Ambassador of Kyiv (Посол Києва) отримала блогерка та екскурсоводка Юлія Бевзенко, яка цього року запам'яталася мініатюрними скульптурами «Шукай».
Переможці в інших номінаціях:
Фіналістів Кyiv Tourism Awards обирають за голосуванням на сайті, а на останньому етапі конкурсу 50% оцінки становлять голоси організаційного комітету.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.