На базі будуть не тільки будувати самі ракети і їх компоненти, але і займатися дослідженнями, повідомляє агентство Сіньхуа.
Представник компанії LandSpace розповів Сіньхуа, що їхня виробнича база, яка поєднує науково-дослідні і дослідно-конструкторські функції, відкрилася минулої середи. Виробництво ракетного двигуна TQ-12 і рідиннопаливної ракети-носія ZQ-2 на цій базі почнеться в 2019 році.
У свою чергу, ракета ZQ-2 з двигуном TQ-12 буде запущена в 2020 році. За інформацією компанії, починаючи з 2022 року виробнича база буде здатна виробляти близько 15 ракет ZQ-2 і 200 двигунів TQ-12.
"Відкриття виробничої бази є першим кроком до широкомасштабного комерційного виробництва ракет-носіїв і двигунів. Очікується, що це значно прискорить науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, а також випробування продуктів", – заявив глава компанії Чжан Чану.
"Нашою метою є виробництво рідиннопаливних ракет-носіїв з використанням нових технологій, ціни на які будуть конкурентоспроможними, а характеристики відповідати характеристикам ракет глобальних партнерів", – додав він.
Зараз в Китаї існує близько 80 стартапів, які вже розігрівають конкуренцію між собою і незабаром представлять справжні відкриття.
За даними американської Асоціації супутникової індустрії, тільки минулого року приватний ракетобудівний сектор Китаю отримав близько $348 млрд прибутку, переважно за рахунок побудови, запуску і оперування супутників.
Звісно, більшість невеликих підприємств лише розробляють супутники і програмне забезпечення для них, але 10 компаній працюють також і над пусковими системами.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс «Щедрик»… Читати більше
У Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відновили приміщення навчально-експериментальних майстерень, пошкоджених російськими… Читати більше
На борту літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, який сьогодні зранку впав поблизу Актау в Казахстані, перебувало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.