Сьогодні
16:00 13 Гру 2018

Знай наших: молодіжна збірна України вдруге поспіль перемогла на чемпіонаті світу з хокею

Молодіжна збірна України здобула другу поспіль перемогу на чемпіонаті світу (U-20) в Дивізіоні IB, який проходить у польському місті Тихи.

Про це повідомляє прес-служба Української хокейної ліги на офіційному сaйті.

Після перемоги над Японією (6:2), команда Олега Ігнатьєва в серії післяматчевих кидків здолала команду Італії.

У першому періоді італійці відкрили рахунок завдяки дальньому кидку Грегоріо Гіоса, який вразив ближній кут воріт Артура Оганджанян. Українці відігралися після перерви: Ігор Шевченко обікрав суперників в чужій зоні і потужним кидком у верхній кут прошив Давида Фадані.

Третій період, як і овертайм голів не приніс, хоча в додатковій п'ятихвилинці українці були набагато ближчими до перемоги, але Олександр Пересунько та Олександр Фірсов не реалізували свої виходи один на один з Фадані.

У серії післяматчевих кидків Оганджанян не пропускав, а українці реалізували дві свої спроби — відзначилися Фелікс Морозов і Олександр Пересунько.

Відзначимо, що Україна набрала 5 очок після 4-х турів і займає четверте місце в турнірній таблиці.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.