20:07 14 Лис 2018

Знай наших: українець Новіков виграв "золото" першості світу з греко-римської боротьби

У Бухаресті (Румунія) розіграні перші п'ять комплектів нагород молодіжної першості світу зі спортивної боротьби (атлети до 23-х років).

У турнірі з греко-римської боротьби українці взяли "золото" і "бронзу", повідомляє Укрінформ.

Семен Новіков, вигравши у фіналі у кубинця Даніеля Грегорича (10:2), став переможцем світової першості у ваговій категорії до 87 кг.

Бронзову медаль завоював Олександр Грушин (63 кг), поборовши в сутичці за 3-тє місце іранця Мейсамі Карамалі Далхані (12:4).

Першість світу з греко-римської, жіночої та вільної боротьби завершиться 18 листопада.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.