ІnnoDnipro: у Дніпрі назвали переможців конкурсу проектів і стартапів
У Дніпрі підбили підсумки першого міського конкурсу для талановитих розробників – InnoDnipro.
За звання найкращого змагалися автори двадцяти проектів-фіналістів. За рішенням експертної комісії грант на загальну суму 500 тис. грн розподілять між сімома конкурсантами.
«За результатами публічного захисту розробок перше місце та можливість отримати 125 тис. грн віддали проекту представника Дніпровського державного аграрно-економічного університету Володимира Похила за дослідження нової породи овець. Тварини швидше ростуть і мають більшу вагу. Друге місце та винагороду у 100 тис. грн здобула розробка нових, більш енергоощадних і довговічних ліфтових установок. Її презентував представник Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Дмитро Колосов. Третє місце з грантом у розмірі 75 тис. грн отримав проект багатофункціонального полімерного матеріалу з потужними дезінфекційними властивостями, який розробив дніпрянин Богдан Мурашевич», – йдеться в повідомленні.
Четверте місце розділили одразу чотири розробки: програмне забезпечення для безпілотників від Віталія Антонова, мережа станцій моніторингу якості атмосферного повітря від Ігоря Гомілка (громадська організація «Асоціація Ноосфера»), а також дві концепції створення штучних нерестовищ для відтворення різних видів риб у річці Дніпро. Кожному проекту присудили грошові премії по 50 тис. грн.
У міськраді зазначили, що для авторів проектів це – перспектива професійного зростання, а для Дніпра – можливість знайти нові рішення для міського середовища.
Перший етап InnoDnipro стартував навесні цього року. Розробники подали загалом близько сімдесяти різних проектів. Серед стартапів-фіналістів, зокрема, проекти у галузі програмного забезпечення, методики боротьби зі шкідниками, тренінги для вчених, нове приладдя для електротранспорту та розробки з використанням альтернативних джерел енергії.
InnoDnipro – це муніципальна ідея, завдяки якій винахідники й новатори одержують стартову підтримку для своїх розробок.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.