Новини

Наливайченко прокоментував санкції Росії проти українців: проти мене вже 4 кримінальних справи в РФ

Лідер руху «Справедливість», колишній голова СБУ Валентин Наливайченко переконаний, що жодні санкції не змусять Україну скоритися та припинити боротьбу з російським агресором.

Про це він сказав, коментуючи оприлюднений сьогодні санкційний список Росії, повідомляє прес-служба політика.

«Від агресора і його каральних санкцій потерпає вся Україна, кожен українець», – наголосив Наливайченко.

Він зауважив, що одним з перших відчув на собі каральну машину Путіна.

«З перших днів протидії агресії проти мене вже 4 кримінальні справи в РФ», – сказав Наливайченко.

Колишній голова СБУ нагадав, що ще наприкінці 2014 року слідчий комітет РФ відкрив проти нього 4 кримінальні справи за абсурдними звинуваченнями.

Однак, підкреслив Наливайченко, ні ця, ні інші інсинуації Путіна не змусили його відступити і припинити боротьбу з агресором. І так буде і зараз.

«Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями!», – переконаний лідер руху «Справедливість».

Свіжі дописи

  • Новини

Келлог провів зустрічі з Сирським, керівниками розвідок і спецслужб: завтра – переговори із Зеленським

Спецпредставник президента США з питань України та росії Кіт Келлог сьогодні прибув до України. Завтра… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

П’ятикласнику зі Львова, який віддав виграні на олімпіаді 50 000 гривень на ЗСУ, влаштували сюрприз за благородний вчинок

Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

В Україні створили ШІ-застосунок для вивчення правил дорожнього руху: може працювати без інтернету

Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Зеленський і Рютте обговорили координацію зусиль із партнерами

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Шольц назвав заяви Трампа про Зеленського “неправильними і небезпечними”

Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Данія планує збільшити видатки на оборону через “агресію росії”

19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.