Про це повідомляє The Guardian.
Було опитано 28 студентів, які працювали на фабриці в Чунцині, у провінції Сичуань. Усі зізналися, що працювали на фабриці не по своїй волі, при цьому іноді доводилося працювати в нічні зміни, з 8 вечора до 8 ранку, з мінімальними перервами на відпочинок.
За даними гонконгської організації Students and Scholars Against Corporate Misbehaviour студентів місцевих училищ на цю фабрику зганяли працювати під загрозою невидачі дипломів.
Це організовувалося під вивіскою "стажувань", хоча насправді фабрика просто домовлялася з навчальними закладами про робочу силу, особливо в періоди, коли обсяги замовлень зростали.
"Керівництво закладу не видало б нам дипломів, якщо би ми відмовилися виходити на роботу", – розповідав один зі студентів.
Стажування дозволені трудовим законодавством країни, але за даними правозахисників, ця робота не мала нічого спільного з навчанням.
"Ми як роботи на складальних лініях. Повторюємо одну і ту ж процедуру сотні і тисячі разів щодня ", – розповів один зі студентів.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Таку заяву буцімто озвучив кандидат у канцлери Німеччини від ХДС/ХСС Фрідріх Мерц під час виступу… Читати більше
Календарі на 2025 рік, призначених для збору коштів, випустили в Італії та Португалії. Їх було… Читати більше
Верховний Суд України визнав приготування кальянів у ресторанах стимулюванням продажу тютюнових виробів, попри те що… Читати більше
З лютого місяця харківські волонтери мають намір запустити загальноукраїнську систему поселення для людей, яких евакуюють… Читати більше
Поблизу села Чалтирь у Ростовській області у ніч проти 10 січня був уражений склад зберігання… Читати більше
Сервіс "Дія" став ще зручнішим для водіїв. Відтепер при отриманні штрафу доступні не лише текстові… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.