Про це повідомляє The Guardian.
Було опитано 28 студентів, які працювали на фабриці в Чунцині, у провінції Сичуань. Усі зізналися, що працювали на фабриці не по своїй волі, при цьому іноді доводилося працювати в нічні зміни, з 8 вечора до 8 ранку, з мінімальними перервами на відпочинок.
За даними гонконгської організації Students and Scholars Against Corporate Misbehaviour студентів місцевих училищ на цю фабрику зганяли працювати під загрозою невидачі дипломів.
Це організовувалося під вивіскою "стажувань", хоча насправді фабрика просто домовлялася з навчальними закладами про робочу силу, особливо в періоди, коли обсяги замовлень зростали.
"Керівництво закладу не видало б нам дипломів, якщо би ми відмовилися виходити на роботу", – розповідав один зі студентів.
Стажування дозволені трудовим законодавством країни, але за даними правозахисників, ця робота не мала нічого спільного з навчанням.
"Ми як роботи на складальних лініях. Повторюємо одну і ту ж процедуру сотні і тисячі разів щодня ", – розповів один зі студентів.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.