Новини

В Україні впало виробництво сталі, яка складає майже третину експорту країни

В 2018 році Україна знизила виробництво сталі на 7,6% в порівнянні з 2017 роком і посіла 13 місце у світовому рейтингу виробників.

Про відповідний звіт опублікував Worldsteel.

Згідно з інформацією, українські металурги виплавили 1,787 млн тонн сталі і опустились із 12 на 13 місце у світовому рейтингу.

Водночас, у вересні 2018 року зафіксовано збільшення виплавки сталі в порівнянні з вереснем 2017 року на 4,4% – до 151,711 млн тонн.

У результаті за 9 місяців 2018 року металурги світу виробили 1346,7 млн тонн сталі, що на 4,7% більше порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Перше місце рейтингу займає Китай – 80,845 млн т (+7,5%), друге Індія – 8,52 млн т (+2,1%), третє Японія – 8,418 млн т (-2,4%).

Далі йдуть США – 7,251 млн т (+9%), РФ – 5,910 млн т (-1,3%), Південна Корея – 5,853 млн т (-3,4%), Німеччина – 3,775 млн т (+7,5%), Бразилія – 3,032 млн т (+2,5%), Туреччина – 2,823 млн т (-5,9%), Італія – 2,176 млн. т (-0,8%), Іран – 2 млн т (+4,3%), Тайвань (КНР) – 1,925 млн т (+6,5%), Україна – 1,787 млн т (-7,6%).

Зазначимо, що металургійна промисловість складає майже 3% ВВП країни, але забезпечує до 30% всього експорту держави згідно статистики станом на 2017 рік.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленський наголосив, що дипломатія буде сильною тільки на сильних фронтових позиціях

Президент Володимир Зеленський розповів про підготовку та очікування щодо зустрічі між командами України та США… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

У Тернополі благодійники фонду MOVE UKRAINE спорудили модульний реабілітаційний центр

Міжнародний благодійний фонд MOVE UKRAINE побудував у Тернополі модульний реабілітаційний центр, який стане частиною сучасного… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

У Нідерландах презентували українську військову форму розроблену спеціально для жінок

Соціальна ініціатива Arm Women Now презентувала у нідерландському місті Утрехт першу в історії сучасної України… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

Підприємства на ТОТ Луганщини росіяни використовують для оборонних замовлень, – Лисогор

Потенціал промислових підприємств так званої "ЛНР" російський виробник військового обладнання використовує для виконання оборонних замовлень… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

В Україні в двох медуніверситетах готуватимуть терапевтів мови й мовлення

У двох українських закладах вищої медичної освіти розпочалась інтенсивна програма спеціалізованої післядипломної підготовки терапевтів мови… Читати більше

Sunday March 9th, 2025
  • Новини

Дитячі суміші та здоровʼя дитини: як уникнути проблем

Правильне харчування для немовляти є основою для його здоров'я та розвитку. Вибір дитячої суміші —… Читати більше

Sunday March 9th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.