fbpx
Сьогодні 21/10/2020 07:41
Фото, Відео 12:21 24 Жов 2018

На Гаваях пішов під воду цілий острів після буревію

Після буревію "Валака" острів Східний з гавайського архіпелагу повністю зник під водою.

Про це пише ScienceAlert.

Зникнення острову виявили дослідники зі Служби охорони рибних ресурсів і диких тварин США.

Східний, незважаючи на свої невеликі розміри, входив в число найбільш великих островів Північно-Західної частини Гавайського архіпелагу.

Довжина острова становила 1 км, а ширина – 120 метрів. Його використовували для виведення потомства тюленів-монахів, які знаходяться на межі вимирання, також рідкісних зелених черепах.

Вчені виявили зникнення острова, проаналізувавши супутникові знімки архіпелагу до і після буревію. Зараз вони оцінюють можливий збиток від затоплення острова для місцевої фауни.

Згідно з прогнозами, в майбутньому число таких випадків збільшиться – причиною цьому стане глобальна зміна клімату.

Зник острів

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Василь Жовновський

Василь Жовновський. Як стримувати урагани.
Мною весною 2013р. було направлено повідомлення в 5 ведучих наукових академій світу, та дві українські, про мої наукові відкриття. Але мене всі проігнорували. Тому хочу пояснити та попередити, що урагани, смерчі, торнадо виникають у хмарах при певних умовах. Їх диски обертання створюють гравітаційну тінь (екранують гравітацію), та змінюють внутрішні властивості мас які потрапляють у вирву обертання.. Так в торнадо, в вирві обертання солома і корова можуть набувати однакової ваги. А солома може пробивати дерево діаметром більше півметра, в той час як при нормальних умовах куля випущена з гвинтівки не пробиває і третини товщини дерева.
Будь яке збільшення середньої питомої ваги хмар, призведе до зменшення критичної швидкості утримання коливань форми системи, та збільшення сили урагану (смерчі, торнадо). Якщо при цьому зменшиться швидкість звуку в хмарах, це квадратично збільшує силу урагану, і як наслідок сили землетрусів, та виверження вулканів. Будь яке втручання в зміну властивостей ефіру Всесвіту є неприпустимим.
Стримувати урагани можливо. Створення літальні апарати (можливо безпілотники) які по лінії радіусів рукавів урагану (два, або три) на відстані до 10 кілометрів будуть нести гучномовці (розповсюджувачі звуку) швидкість якого в 1,2 – 1,44 рази більше швидкості звуку в масі обертання, та утримувати ураган в в силі 2-3 категорії.
Також стримуванням можуть бути вибухи різної сили в тих же радіусах обертання. Ці заходи будуть коштувати в десятки, а можливо і сотні раз менше ніж шкода від одного урагану.
Ще раз зазначаю, у нас є 16 років, і цього часу достатньо, що цивілізація продовжувала життя в гармонії з природою. Необхідно виконати три умови: 1)Змінити мораль, 2) змінити енергетику, перейти від матеріальної (вугілля, нафта, газ, уран .т.д) до використання енергії Сонця, вітру, ефіру, 3) вилікувати планету, відновити ліси, річки, озера, переробити свої відходи.
Якщо ми не домовимось і не почнемо в 2019 році. Тоді можемо не встигнути, і з 2030 року почнеться лікування нашого РНК вірусу який Хомо- сапієнс робить розумним. Ми розпочнемо війни навіть ядерні за питну воду, ресурси, впадуть держави, створений нами штучний інтелект також виступить проти нашого існування. Задумайтесь, якщо Ви розумні, і не байдужі за долю своїх дітей, внуків..

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: