Новини

Смарт-житло для сержантів ЗСУ: архітектори представили проект будинків

Групою архітекторів в інтересах Збройних сил України розроблено проект нових будинків зі смарт-квартирами для сержантського складу ЗС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Концепція полягає у тому, щоб надати максимально можливу кількість простору для однієї особи. У нових будівлях будуть розташовуватися смарт-квартири з кухнею та санвузлом. Сержанти ЗСУ зможуть проживати там окремо, або з дружиною.

Варто зазначити, що житло буде закріплено за конкретною посадою у військовій частині. При зміні місця служби чи звільненні з рядів ЗСУ, житло буде передаватися іншим солдатам.

Проект вже почали реалізовувати. Проводять експертизи, геодезію, торги та інші необхідні роботи.

Після реалізації проекту, сержантський склад Збройних сил України буде забезпечений житлом, причому кожен сержант матиме власну міні квартиру.

Одні з перших будинків за даним проектом планують побудувати у селищі Калугіно-Башкірівка під Чугуєвом.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Укрзалізниця отримає від болгарської компанії акумуляторні маневрові тягачі

У рамках реалізації спільного з ЄБРР проєкту "Надзвичайна підтримка української залізниці" національний перевізник отримає 10… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Чи вийде мармур із моди

Мармур століттями асоціювався з розкішшю, елегантністю та вишуканим смаком. Але у світі, де постійно з'являються… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Стало відомо, скільки начальник Донецької ОВА Філашкін заробив за минулий рік

Східний Варіант дізнався, скільки начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін заробив за минулий 2024 рік, а… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

З тимчасово окупованих територій та росії вдалося повернути ще сімох дітей

Україні вдалося повернути ще сімох українських дітей віком від 5 до 16 років з тимчасово… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Умєров заявив, що Україна вже працює над альтернативними джерелами розвідданих

Україна ще не знає деталей щодо обмеження Сполученими Штатами Америки доступу до розвідувальних даних, тому… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Сирський озвучив втрати російської армії у війні з початку року

Російсько-окупаційні війська зазнають значних втрат у повномасштабній війні проти України. Лише від початку 2025 року… Читати більше

Thursday March 6th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.