fbpx
Сьогодні
09:41 18 Жов 2018

Колишні українські міліціонери влаштували масштабний дерибан у бригаді "ДНР", - Тимчук

У сотій бригаді армії "ДНР" в результаті чистки рядів офіцерського складу до командування прийшли колишні українські міліціонери.

Про це пише координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.

"Замість звільнених командирів (зловживання службових становищем, халатність, пияцтво і т.д.) були призначені нові, основна частина яких опинилася колишніми українськими міліціонерами-колаборантами", – пише він.

Так, нові командири відразу ж налагодили масштабну систему розкрадання матеріально-технічних засобів, особливо пального.

"А також придумали для невдоволених підлеглих цілу систему неофіційних дисциплінарних покарань, включаючи тримання в ямі, рукоприкладство і накладення "штрафних виплат", – повідомляє Тимчук.

Рядові бойовики з цього приводу висловлюють своє різке невдоволення.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: