"Всім привіт. Я сумував за вами", – написав Навальний у своєму Тwitter.
Як нагадує "Дождь", раніше він провів у спецприймальнику 30 діб, після чого був знову затриманий і заарештований ще на 20 діб.
«Навіть несподівано не бачити моїх друзів поліцейських. (…) Все дуже добре, спасибі велике. Я, чесно кажучи, не знав, чи вдасться мені сьогодні вийти і потрапити додому. Але я хочу в першу чергу сказати спасибі велике усім, хто підтримував. Передати величезний привіт тим, хто досі в регіонах перебуває під арештом, сказати велике спасибі усім, хто брав участь у наших акціях", – сказав Навальний після виходу із спецприймальника.
Також він зазначив, що "за ті 50 днів, які я тут сиджу, ми побачили ще багато доказів того, що цей режим остаточно деградував — від провалів у зовнішній розвідці до провалів у космічній галузі".
"І якщо хтось думає, що цими арештами — річчю, звичайно, неприємною, — нас можна залякати або зупинити, то це, звичайно, не так. Спасибі велике, тепер я дуже сильно, дуже сильно хочу опинитися вдома», — сказав Навальний.
Нагадаємо, Навальний з 25 серпня відбував 30 діб адміністративного арешту, призначеного за порушення правил організації протестної акції 28 січня в центрі Москви. Цього дня у ряді міст Росії пройшли мітинги прибічників політика з вимогою допустити його до президентських виборів. Тоді було затримано більше 370 осіб, майже 120 з них заарештовано або оштрафовано. Самого ж Навального після складання протоколу відпустили.
9 вересня в різних містах Росії проходили акції протесту проти пенсійної реформи, виходити на які закликав Навальний. Поліція тоді затримала 1018 осіб.
А 25 вересня Симоновський суд Москви призначив опозиційному політикові адміністративний арешт у вигляді 20 діб. Згідно з постановою судді, своїми діями в інтернеті Навальний сприяв проведенню неузгодженого мітингу 9 вересня і ушкодженню державного майна. Зокрема, за даними суду, було завдано збитків поліцейській машині.
Навального визнали винним у здійсненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 20.2 КпАП (дії або бездіяльності при проведенні мітингу, які спричинили шкоду здоров'ю людини або майну).
Кіпр до кінця 2025 року планує вирішити усі технічні питання, необхідні для приєднання до Шенгенської… Читати більше
У 2024 році пасажири «Укрзалізниці» 17 218 разів зверталися до залізничників із проханням знайти речі, загублені в поїздах… Читати більше
Навчальна гра "Черкащина — серце України", яку створили дві вчительки історії з Черкас Ірина Таран та Ольга… Читати більше
У Львові почав функціонувати новий простір допомоги українським воїнам та їхнім сімʼям. Про це повідомив у Фейсбуці начальник… Читати більше
Благодійна організація “Кленова надія”, створена українськими канадцями, зібрала усі необхідні кошти, щоб доставити в Україну… Читати більше
Київська влада відреагувала на повідомлення Держаудитслужби про те, що землю Національного ботанічного саду імені Миколи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.