У Британії врятували чоловіка, якого 40 років тримали у рабстві
Британська поліція врятувала чоловіка, який близько 40 років жив у неволі.
Про це повідомляє ВВС.
У середу, 3 жовтня, під час рейду неподалік від міста Карлайл британська поліція виявила 58-річного чоловіка, що проживав у сараї.
Всередині приміщення був лише стілець і брудна постільна білизна. Згодом чоловіка відправили на медичне обстеження до лікарів.
Поліцейські також затримали 79-річного чоловіка, якого підозрюють у злочинах, "що мають стосунок до рабства".
"До нас надійшла інформація про те, що чоловіка утримують в сараї близько 40 років. Коли ми знайшли його, він був дуже наляканий", – каже Мартін Пліммер з департаменту GLAA, який займається наглядом за правами робітників у сільськогосподарському секторі.
"У сараї немає ніякого опалення, там було дуже холодно. Це умови, в яких не має жити жодна людина", – додав він.
За попередніми даними, чоловік перебував у рабстві і виконував неоплачувану роботу з моменту, коли йому виповнилося 16 чи 17 років.
Наразі не зрозуміло, чи намагався постраждалий коли-небудь втекти з неволі.
"Він був психологічно травмований протягом стількох років, що пройде чимало часу, поки ми зможемо розраховувати на його довіру", – зазначив Пліммер.
79-річного чоловіка, який, можливо, і утримував потерпілого у рабстві, найближчим часом допитають.
"За всю свою довгу кар'єру я не зустрічав нікого, хто був би рабом протягом 40 років. Це дуже сумний і серйозний випадок", – говорить Пліммер.
Минулого року Національне агентство з питань злочинності Великої Британії повідомило, що рабство існує у "кожному великому місті країни".
Раніше поліцейські припускали, що у тій чи іншій формі рабства у Сполученому Королівстві перебувають від 10 до 13 тисяч людей – нині ж слідчі кажуть, що це лише вершина айсберга.
За припущенням агентства, жертвами сучасного рабства у Британії є щонайменше кілька десятків тисяч людей.
У Британії люди, які потрапили у рабство, часто працюють у манікюрних салонах, на будівництві, у борделях, на плантаціях марихуани чи в сільському господарстві.
Найчастішими країнами походження жертв є Албанія, Нігерія, В'єтнам, Румунія і Польща.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.