Новини

Журналісту Семені не дозволили залишати Крим для лікування

Українському журналісту Миколі Семені, відмовили в дозволі на виїзд з анексованого Криму для проходження лікування в Києві.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Відповідне рішення російської Федеральної служби виконання покарань отримав адвокат журналіста Еміль Курбедінов.

Раніше повідомлялося, що Семені необхідне лікування в кардіологічній клініці Києва.

Автора "Радіо Свобода" та проекту "Крим.Реалії", кримського журналіста Миколу Семену звинуватили в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії.

Залізничний районний суд Сімферополя 22 вересня 2018 року призначив Миколі Семені покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном на 3 роки і забороною займатися публічною діяльністю.

Микола Семена стверджує, що в своїх матеріалах він лише реалізовував право на "вільне висловлення думки".

Міністерство закордонних справ України, Держдепартамент США, Євросоюз і низка міжнародних організацій засудили винесений Миколі Семені вирок.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Президент та керівництво держави подякували всім, хто три роки Великої війни захищає Україну

24 лютого - треті роковини повномасштабного вторгнення росії в Україну. Президент Володимир Зеленський та та… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Генштаб: протягом минулої доби Сили оборони на фронті вступали у бій з росіянами 96 разів

Найактивніше минулої доби російська армія атакувала Курський та Покровський напрямки. Загалом на фронті відбулося 96… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

рф атакувала Україну 185 дронами, Сили ППО більшість збили

Війська рф у ніч проти 24 лютого запустили по Україні 185 ударних безпілотників типу Shahed… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

У Празі і Брюсселі тисячі людей взяли участь у мітингах на підтримку України, яка вже 3 роки бореться з агресією рф

У Празі відбувся багатотисячний мітинг на підтримку України за участі дітей, яких повернули з депортації.… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

До столиці України прибули президентка Єврокомісії й глава Євроради  

У понеділок вранці, 24 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Євроради Антоніу… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

На парламентських виборах у Німеччині здобув перемогу Блок ХДС/ХСС: Зеленський привітав Мерца з перемогою

Німеччина підрахувала результати дострокових виборів до Бундестагу у всіх 299 округах. Блок Християнсько-демократичних та Християнсько-соціальних… Читати більше

Monday February 24th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.