fbpx
Сьогодні
17:10 28 Вер 2018

Міноборони боротиметься з недобросовісними забудовниками, підрядниками вже сплачено 417 тис. грн штрафів

Фото mil.gov.ua

Міноборони докладатиме максимальних зусиль для боротьби з недобросовісними забудовниками, які порушують строки виконання етапів будівництва.

На цьому 28 вересня під час брифінгу наголосив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

"Маємо негативний досвід роботи з окремими недобросовісними суб'єктами господарювання, які виступають генеральними підрядними організаціями на важливих об'єктах Збройних Сил України", — зазначив Чергінець.

Офіцер повідомив, що з урахуванням фактично узгодженого сторонами часу приймання-передачі майданчиків на будівництво казарм поліпшеного планування має місце порушення виконання підрядниками договірних зобов'язань в межах несвоєчасного завершення робіт навіть І етапу, що створює передумови своєчасного завершення будівництва об'єктів в цілому у визначені договорами терміни.

Представник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України поінформував, що з метою досудового врегулювання спору замовниками Міністерства оборони України до підрядників, якими грубо порушуються строки виконання етапів будівництва, відповідно до Господарського кодексу України та умов договорів надіслано більш ніж 140 претензій з нарахуванням штрафних санкцій на загальну суму більше 2,0 млн грн.

"На цей час підрядниками вже сплачено понад 417 тис. грн штрафних санкцій. Також на цей час розірвано вже 9 договорів та підготовлені документи на розірвання ще 7 контрактів в односторонньому порядку відповідно до умов договорів", — зазначив офіцер.

"Міноборони докладатиме максимальних зусиль для боротьби з забудовниками, які не виконують свої зобов'язання, з відповідним відшкодуванням за зриви строків будівельних робіт та передачею матеріалів до правоохоронних органів для прийняття правового рішення", — підкреслив Чергінець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: