Новини

Google, Facebook і Twitter затвердили угоду щодо боротьби з фейковими новинами

Google, Facebook, Twitter та інші технічні і рекламні компанії затвердили угоду, відповідно до якої взяли на себе зобов'язання втілювати нові заходи та інвестувати у нові технології для боротьби з поширенням фейкових новин у мережі в Європі.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що спеціальний альянс, до складу якого входять компанії Mozilla Corp. та рекламні бізнес-організації, має намір представити свій кодекс поведінки в середу Європейській Комісії.

Агентство нагадує, що у квітні в ЄС закликали веб-платформи та соцмережі представити план щодо того, як скоротити поширення фейкових новин в Інтернеті або регулювати його, якщо їм не вдасться зменшити рівень дезінформації.

Пропозиція надійшла їм на фоні тиску США і ЄС на підтримувані Кремлем компанії, які через соцмережі розповсюджували дезінформацію для впливу на американські президентські вибори 2016 року та голосування щодо Brexit у Великій Британії.

Європейські чиновники сподіваються запобігти або мінімізувати повторення проблеми напередодні виборів до ЄС наступної весни.

Технічні компанії, які потрапили під критику консерваторів США щодо предмет упередженості, заявляють, що вони намагаються вирішити проблему так, щоб не обмежувати свободу вираження поглядів.

Відповідно до нового плану, компанії будуть інвестувати в продукти, технології та програми, які допомагають людям у Європі приймати обґрунтовані рішення, коли вони стикаються з новинами в Інтернеті, які можуть бути хибними, та визначити пріоритет автентичної інформації в рейтингах пошуку або інформаційних каналах.

У рамках цієї угоди компанії сказали, що будуть підтримувати зусилля, спрямовані на розробку показників надійності у співпраці з інформаційними організаціями.

Група також взяла на себе зобов'язання щодо політики, спрямованої на запобігання рекламі з розповсюдженням дезінформації, наприклад, шляхом обмеження рекламних послуг для партій, які постійно викривляють інформацію в Інтернеті.

Компанії також погодились, за певних обставин, допомагати рекламодавцям відстежувати розміщення оголошень.

Свіжі дописи

  • Новини

The Economist: Сполучені Штати перервали ключовий канал для роботи українських HIMARS

США припинили передавати Україні ключові розвідувальні дані, необхідні для роботи українських HIMARS. За інформацією ЗМІ,… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Україна формує нові підходи до сімейного виховання: яку роль відіграють громади?

27 лютого в рамках реалізації проєкту “Право на сім'ю: усунення системних прогалин” за підтримки Міжнародної… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Міноборони впровадило багаторівневу систему контролю якості сухпайків для ЗСУ

Міноборони посилило перевірку добових польових наборів продуктів для Збройних сил України. Для того, щоб захисники… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Уряд врегулював правила виїзду митців та медійників за кордон під час воєнного стану

4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Японська агенція планує долучитися до енергетичних та інфраструктурних проєктів в Україні замість USAID

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Зеленський провів телефонні розмови з главами урядів Німеччини, Португалії, Словенії та Нідерландів

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з очільниками урядів: Німеччини – Олафом Шольцом, Португалії… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.