Новини

Харківський депутат накивав п’ятами в Росію, його оголосять у міжнародний розшук

Депутат Харківської обласної ради, який підозрюється в земельних оборудках, втік до Росії.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківщини.

Зазначається, що слідче управління прокуратури Харківської області проводить досудове розслідування за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України.

Йдеться про незаконне заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та легалізацію доходів, отриманих незаконним шляхом.

За попередніми даними слідства, він став одним із співзасновників обслуговуючого кооперативу, до статутних документів якого внесли недостовірні відомості про мету створення.

"На папері" обслуговуючий кооператив мав "забезпечити житлом (будівництво житла) членів кооперативу". Насправді землю, яку абсолютно безкоштовно отримали кооперативники від Харківської міськради, розділили на ділянки по 0,2 га та розпродали під приватну забудову. Збитки громаді склали понад 400 млн. грн", – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі повідомили, що після оголошення підозри 50-річний фігурант кримінального провадження виїхав до Росії.

Прокуратура Харківської області направила пакет документів для звернення до Інтерполу з метою оголошення його у міжнародний розшук.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Протягом восьми годин українці згенерували у “Дії” понад 90 тисяч дозволів на зброю

У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Сотні містян у центрі Львова урочисто заспівали Гімн та розгорнули державний прапор України

Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Мапа громадських ініціатив Силянка: рішення, щоб знайти однодумців, партнерів та волонтерів

Активісти створили платформу, яка об’єднує громадські ініціативи та окремих активних людей – Сѝлянка. Тут можна… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Фінляндія відправить Україні пакет гуманітарної допомоги у розмірі 16 млн євро

Фінляндія оголосила про виділення для України гуманітарної допомоги на 16 мільйонів євро. Ця сума є… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

У столичному метро триває демонтаж комуністичної та радянської символіки: завершити роботи лишилося на трьох станціях

КП «Київський метрополітен» продовжує поетапно виконувати роботи з демонтажу комуністичної та радянської символіки на станціях… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Рубіо вважає, що від переговорів у Саудівській Аравії залежатиме відновлення допомоги Україні

Держсекретар США Марко Рубіо, який прибув у понеділок до Саудівської Аравії на переговори з українською… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.