Фото World Business Chicago
Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".
"Наша стратегічна мета – оновлення парку локомотивів. Наразі ми вже маємо стратегічного партнера в постачанні тепловозів. І тому активно вивчаємо можливості ефективної співпраці з оновлення парку електровозів", – зазначив керівник УЗ Євген Кравцов.
Про деталі меморандумів з китайцями і французами не повідомляється, проте в "Укрзалізниці" кажуть, що керівництво компанії буде наполягати на локалізації виробництва.
"Потреби компанії – придбати не менше 200 локомотивів протягом наступних семи років, а до 2029 року – до 500 нових електровозів. Якщо вантажні і пасажирські вагони здатні виготовити вітчизняні виробники, то до виробництва сучасних локомотивів необхідно залучити іноземні компанії", – розповів Кравцов.
Наразі частка електрифікованих колій "Укрзалізниці" становить 47%, недавно урядом поставлено завдання протягом двох років довести цю цифру до 54%.
При цьому парк електровозів налічує близько 800 одиниць, їх середній вік дорівнює 39,2 рокам, а зношеність – 92%.
Як зазначає ЦТС, електровози виробництва CRRC з 2012 року експлуатуються на залізницях Білорусі. Моделі "білоруських" локомотивів є адаптацією китайського електровоза, який був розроблений CRRC спільно з Alstom на основі електровоза Prima 47000.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
США припинили передавати Україні ключові розвідувальні дані, необхідні для роботи українських HIMARS. За інформацією ЗМІ,… Читати більше
27 лютого в рамках реалізації проєкту “Право на сім'ю: усунення системних прогалин” за підтримки Міжнародної… Читати більше
Міноборони посилило перевірку добових польових наборів продуктів для Збройних сил України. Для того, щоб захисники… Читати більше
4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами… Читати більше
Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з очільниками урядів: Німеччини – Олафом Шольцом, Португалії… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.