20:05 17 Вер 2018

Знай наших: паралімпійська збірна виборола для України дві медалі на ЧС

Національна паралімпійська збірна команда виборола для України дві медалі на Чемпіонаті світу з академічного веслування, який цьогоріч відбувся в Болгарії.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Відтак, друге місце зайняв Роман Полянський, який поступився австралійцеві лише у кілька секунд.

Паралімпійська збірна України

Світлана Богуславська та Ярослав Коюда у командному змаганні проти пари з Бразилії здобули "бронзу" та посіли третє місце відповідно.

Варто зауважити, що українську збірну представляли 9 спортсменів. Загалом у чемпіонаті взяли участь близько 140 спортсменів із 31 країни з усього світу.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.