fbpx
Сьогодні 16/01/2021 10:20
11:27 12 Вер 2018

Україна на CES-2019: розпочато прийом заявок від стартапів

Фото: HubSpot Blog

Заявки від українських стартапів для участі у CES-2019 приймаються до кінця вересня 2018 року.

Україна вже 3-й рік поспіль буде представлена власним технологічним павільйоном у межах міжнародної виставки користувацької техніки Consumer Electronics Show. До Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA), яка ініціювала проведення UA Tech Zone ще у 2017 році, приєдналася компанія Concepter, що займається розбудовою венчурних бізнесів

Виставка відбудеться 8-11 січня 2019 року у Лас-Вегасі. На ній свої досягнення покажуть 8 найкращих українських стартапів, що будуть обрані командою українських і закордонних експертів та  інвесторів.

CES є однією з найбільших технологічних подій у світі: у 2018 році вона зібрала понад 182 тисячі відвідувачів з усього світу.

"Вперше UVCA разом з  WNISEF організували  Український павільйон під час СES ще в 2017 – тоді про Україну  там  чули мало. У  2018  стартапи, що поїхали до Лас-Вегасу  змогли продати свій продукт чи налагодити партнерські відносини із представниками таких компаній як Tesla, Lockheed Martin, Bosch, Samsung. Для нас важливо, що кількість зацікавлених в популяризації українських стартапів у світі зростає, доєднуються нові партнери. Це означає, що ми на правильному шляху", Ольга Афанасьєва, виконавчий директор UVCA.

Для участі в українському відборі бажано мати мінімально життєздатний прототип продукту. Пріоритет становлять ідеї, що стосуються:

  • Інтернет речей (IoT)
  • Розумні міста, дома та енергія
  • Продуктовий дизайн (продукти, виготовлені за допомогою 3D принтера)
  • Роботи і машинний інтелект (AI, дрони, роботи)
  • Розваги та виробництво контенту (ігри, музика, VR)
  • Транспортні технології
  • Здоров'я та спосіб життя
  • Гаджети для сім'ї та дому

"На такому масштабному майданчику проекти мають шанс репрезентувати Україну як осередок інновацій та технологічного розвитку. Завдяки досвіду Concepter, підтримці WNISEF та наближенності до інвесторів UVCA український павільйон на CES-2019 має вийти особливо потужним", розповідає Влад Тісленко, СEO Concepter.

16 проектів, які подолають відбір, потраплять до шорт-листу і візьмуть участь у пітчинговій сесії, що відбудеться 11 жовтня в інноваційному парку UNIT.City. За результатами будуть відібрані 8 стартапів, які відправляться до Лас-Вегасу у січні 2019 року.

"Вже третій рік поспіль ми маємо за честь підтримати участь перспективних українських стартапів на найбільшій світовій виставці споживчої техніки CES. Ми продовжуємо інвестувати у стартапи, і переконані, що участь у таких виставках є вагомою для розвитку як окремих компаній, так і ІТ-екосистеми в цілому. Український павільйон попередні 2 роки мав сильні результати, і ми впевнені, що у 2019 році Україна вразить міжнародну спільноту своїми ІТ-розробками!" – повідомила Ярослава Джонсон, Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Фіналісти цьогорічного українського відбору отримують покриття витрат, пов'язаних з орендою окремого стенду у павільйоні. Окрім фінансової допомоги, проекти отримують

  • менторський супровід з усіх питань проявів проекту, включно з виробництвом, логістикою, маркетингом, PR;
  • сприяння у налагодженні зв'язків з клієнтами, виробниками та дистриб'юторами на виставці.

Щоб стати учасником українського відбору на CES-2019 потрібно  заповнити форму до кінця вересня 2018 року. Для участі обов'язково бути громадянами України та мати можливість відвідати США 8-11 січня 2019 року (закордонний паспорт, здатність отримати візу США).

Про організаторів:

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) – асоціація, створена за зразком Європейської асоціації венчурного і приватного капіталу (InvestEurope). До складу UVCA входять більше 40 членів, що є лідерами міжнародного та українського інвестиційного ринку. Асоціація формує напрямок розвитку індустрії прямих інвестицій шляхом сприяння інвестиційним можливостям в Україні, представляє інтереси приватних інвесторів перед політичними діячами і сприяє поліпшенню інвестиційного та бізнес-клімату України.

Concepter – компанія та стартап-студія, що займається розбудовою венчурних бізнесів. Компанія відома своїми результативними запусками продуктів на краудфандингових платформах Kickstarter та Indiegogo, де вона залучила понад 1 млн доларів на розвиток продуктів. Concepter займається винаходом власних проектів та допомагає підприємцям перетворити їхні ідеї у сильний технологічний бізнес. Concepter бере участь у розбудові української бізнес-екосистеми, надає менторську та інвестиційну допомогу  інноваційним проектам та підтримує стартапи у межах спільної з корпорацією "Біосфера" акселераційною програмою.

За підтримки:

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 172 млн. доларів США у 127 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Для вхідних запитів та додатковою інформацією звертайтеся на pr.uatech@uvca.eu

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: