Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
"Почалося обережне зондування можливості відновлення подачі дніпровської води в тимчасово окупований Крим по Північно-Кримському каналу", – пише він.
За його словами, тепер в якості аргументів, покликаних "розжалобити офіційну владу України і міжнародне співтовариство", росіяни використовують наслідки екологічної катастрофи, викликаної викидами заводу "Кримський титан".
"За твердженням російських окупантів, нестача води для заповнення відстійників, мовляв, привела до надмірної концентрації кислоти, що стало причиною отруєння околиць", – пише Чубаров.
Проте, за словами голови Меджлісу кримськотатарського народу, єдиний шлях запобігти екологічним бідам в Криму – це його повернення до України.
"При цьому, зазначимо, що справжньою, ледь прихованою метою російської окупаційної влади, є намагання будь-якою ціною і зусиллями наповнити до зими дніпровською водою висохлі до самого дна водосховища Криму. Зрозуміло, що такої можливості окупантам ми не дамо …", – додав він.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Ввечері 5 березня російські окупаційні війська вдарили ракетами по Кривому Рогу. Внаслідок обстрілу є постраждалі.… Читати більше
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що вирішив розпочати стратегічні обговорення з лідерами країн ЄС щодо використання ядерної… Читати більше
У перші дні весни в Музеї історії міста Києва відкрилась виставка «Хто вам сказав, що… Читати більше
У Богодухові на Алеї Слави відбулася знакова подія – презентація унікальної скульптури Хреста, створеної з… Читати більше
Україна і США все ще обговорюють укладення угоди про корисні копалини. Переговори між чиновниками двох… Читати більше
Бета-тестування послуги «Дозвіл на зброю» у «Дії» добігає кінця; найближчим часом послуга запрацює для всіх… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.